مخالفت با درخواست تجمع دانشجویان برای سومین بار

علی کیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از مخالفت با درخواست صدور مجوز تجمع دانشجویان برای سومین بار به دلایل غیرشفاف و به صورت شفاهی خبر داد.

وی ادامه داد: پس از ارسال نامه‌ ما به معاونت سیاسی وزارت کشور به صورت کاملا غیرقانونی ما را به استانداری ارجاع دادند و استانداری هم بدون ارائه دلیلی شفاف یا حتی پاسخی کتبی، صرفا به صورت شفاهی با درخواست ما مخالفت کرد.

کیان افزود: ما از مواضع خود عقب نشینی نکرده و در صورت ادامه مخالفت‌ها برنامه خود را به صورت سالنی برگزار می‌کنیم و  طبق فرمایش‌های مقام معظم رهبری پیگیر مطالبات مردم خواهیم بود.

شایان ذکر است، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به نمایندگی از بسیج دانشجویی دانشگاه‌های امام صادق(ع)، تهران، شریف، خواجه نصیر، علم و صنعت و امیرکبیر تا به حال دو بار، طی نامه‌هایی از فرمانداری تهران درخواست کرده بودند برای تجمع آن‌ها جلوی مجلس با عنوان رساندن صدای مشکلات مردم به گوش نمایندگان در حوزه مشکلات اقتصادی، معیشتی و تبعیض در جامعه، مجوز صادر کند که در وهله اول به صورت کتبی و در پاسخ به نامه دوم به صورت شفاهی مخالفت شد، بر همین اساس آن‌ها نامه سوم خود را به وزارت کشور ارسال کردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *