مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عبدالساده نیسی را به سمت مدیرکل دفترحمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم منصوب کرد.

در این حکم انتصاب خطاب به نیسی آمده است:

باعنایت به تجربه و تخصص جناب‌عالی در حوزه پژوهش و فناوری، به موجب این حکم از تاریخ ۱۸ فروردین‌ماه‬ به سمت مدیرکل دفترحمایت و پشتیبانی امورپژوهشی و فناوری منصوب می‌شوید.
باتوجه به ماموریت مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در توسعه فرآیند نوآوری، حمایت، پشتیبانی و گسترش زیرساخت های پژوهش و فناوری و کارآفرینی از طریق ایجاد نظام‌های هماهنگ و منسجم، از جناب‌عالی انتظار می رود تمام توان و تلاش خود و مجموعه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد را به کار گیرید تا به فضل الهی، امور تسهیل و ماموریت های سازمانی با موفقیت اجرا شود.
بدین منظور، برنامه ریزی و نظارت، ایجاد نظم سازمانی و روان سازی نظام‌های اجرایی از طریق ارتقای فضای کار گروهی و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی از ماموریت های جدید آن مدیریت است، که جناب عالی برای انجام آن از اختیارات لازم برخوردارید، امید است با لطف و عنایت پروردگار در انجام امور محوله پیروز باشید.
عبدالساده نیسی عضو هیات علمی و دانشیار گروه ریاضی دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی است.
وی در سال ۱۳۴۷ در روستای ابوحمیظه واقع در کیلومتر ۵ سوسنگرد متولد شد.
وی فارغ التحصیل دوره دکتری ریاضی کاربردی (شاخه معادلات دیفرانسیل جزئی) دانشگاه علم و صنعت ایران همچنین مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به ترتیب در رشته ریاضی کاربردی در کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیر کبیر و ریاضی کاربردی را از دانشگاه علم و صنعت ایران کسب کرده است.

همچنین برومند در نامه جداگانه ای از خدمات جلال بختیاری مدیرکل سابق دفترحمایت و پشتیبانی امورپژوهشی و فناوری وزارت علوم در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *