۴۰ هزار نفر از موزه‌های دانشگاه تهران در ایام نوروز دیدن کردند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بنابر اعلام معاونت فرهنگی وزارت علوم بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در ۱۰ روز،( در ایام نوروز) از باغ موزه نگارستان و موزه مقدم دانشگاه تهران دیدن کردند.

بنابراین گزارش جشنواره نوروزی باغ موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار شد و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱ هزار و ۱۵۸ گردشگر از باغ موزه نگارستان و ۱۲ هزار و ۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.

گفتنی است هم‌زمان با فرا رسیدن ایام نوروز، باغ موزه نگارستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب جشنواره نوروزی میزبان گردشگران و علاقه‌مندان بود.

از بازدیدکنندگان شاخص مى‌توان به حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی در ایام نوروز در دومجموعه باغ موزه نگارستان و موزه مقدم اشاره کرد‌. چهره هایى چون آخوندی وزیر راه و شهرسازى، ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعى، استاندار تهران، فرجى دانا، علی دایی، محسنی شهردار منطقه۱۲، هنرمندان و بازیگران سینما اشاره کرد.

گفتنى است، در اولین جمعه بعد از تعیلات، جمعه ١٧ فروردین ١٣٩٧، ۲۴۴۰ نفر از باغ موزه نگارستان ( اولین جمعه بعد ازتعطیلات نوروز) همچنین هزر و ۷۴۰ نفر پنجشنبه ١٦ فروردین از موزه مقدم بازدید کردند.

معاونت فرهنگی دانشگاه تهران اعلام کرد که با بررسی آمار و نظرسنجی‌ها، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان، حداکثری بوده و میزان بازدید گردشگران در این بازه زمانی نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشت و توانست رکورد بازدید نوروزی خود را ارتقا دهد.

لازم به ذکر است  بازدید از باغ موزه نگارستان در نوروز ۱۳۹۷ نسبت به زمان مشابه در سال ۱۳۹۶، نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *