بارها درباره افزایش قیمت ارز و برجام هشدار دادیم اما فحش خوردیم

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در همایش « شاید برای موشک‌ها هم اتفاق بیفتد» که به همت انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، با اشاره به افزایش قیمت ارز، وضعیت فضای مجازی و وضعیتی که برای برجام ایجاد شده، گفت: همه اینها قابل پیش‌بینی بود و ما بارها نسبت به این مسائل هشدار دادیم ولی بارها از مسئولان فحش خوردیم، اینها برای ما مهم نیست و با همه این مسائل جمهوری اسلامی ایران ۴۰ ساله شد و این حکومت دینی رکورد زد.

وی افزود: هیچ پیامبری تاکنون امکان تحقق تشکیل حکومت به نام دین را نداشته که ۴۰ سال طول بکشد و برای هیچ امام معصومی این امکان ایجاد نشد که حکومتی تشکیل دهد که چهل سال ادامه داشته باشد.
انقلاب اسلامی توانست یک حکومت اسلامی تشکیل دهد و هنوز بعد از چهل سال هنوز مردم نشاط و شادابی خود را دارند.

عباسی ادامه داد: عمده مسئولین در جمهوری اسلامی اعتقادی به دین در عرصه مدیریت اجرایی نداشته و ندارند و برای نمونه دیدید که صدها بار بزرگان نظام اسلامی گفتند سیستم بانکی ربوی است ولی توجهی به این موضوع نشده است.

وی اضافه کرد: مراجع تقلید گریه می‌کردند و فریاد می‌زدند که نظام بانکی ربوی است ولی یک نفر در مجلس و در دولت نبود که مسئله‌اش مسئله دین باشد و رییس بانک مرکزی که بعنوان امام جماعت کابینه هم می‌ایستد یک بار هم به این سخنان گوش نکرد.

ادامه دارد…
 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *