خرید کالای با کیفیت ایرانی، اولویت وزارت علوم و دانشگاه‌ها در تامین تجهیزات اداری

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از  اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، محمد تقی نظر پور در آیین تکریم عبدالحسینی و معارفه خراسانی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی از بخش امور اداری به عنوان قلب تپنده یک سازمان یاد کرد و گفت: هرگونه موفقیت و تحقق اهداف یک سازمان در انجام ماموریت های مربوطه به عملکرد امور اداری وابسته است.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، رسیدگی به امور کارکنان و وضعیت معشیت آنان با رعایت قوانین، بهره برداری از فناوری های نوین، شفاف سازی قراردادها و مناقصات و نیز تکریم ارباب رجوع را اولویت‌های این معاونت نام برد.

وی تعیین تعداد نیروی انسانی هر مجموعه براساس ماموریت‌ها و وظایف، فراهم کردن امکان پاسخگویی به درخواست‌های ارباب رجوع با حداقل مراجعه حضوری و استفاده از برنامه‌های رایانه ای به جای کاغذ را از دیگر برنامه‌های کاری معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعلام کرد.

نظرپور بر ایجاد نظام تشویق کارکنان در وزارت علوم تاکید کرد و گفت: کارکنان باید متناسب با فعالیت و خدمت شایسته خود مورد تشویق قرار بگیرند.

اباصلت خراسانی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم گفت: ساماندهی نیروی انسانی ستاد وزارت علوم متناسب با شأن افراد، ارزیابی عملکرد صحیح و علمی، آموزش مستمر ضمن خدمت به کارکنان و ایجاد نظام جبران خدمت و حفظ نیروی انسانی از اولویت هایی است که اداره کل امور اداری برای خود در نظر خواهد گرفت.

محمد عبدالحسینی مدیرکل سابق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم نیز در این آیین گفت: ساماندهی نیروی انسانی، تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان دارای آزمون ادواری ستاد و دانشگاه‌ها، تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان پیمانی، ساماندهی وضعیت نقلیه، اختصاص تنخواه به ادارات و معاونت‌ها برای تسهیل امور و واگذاری خودروهای مازاد را از جمله فعالیت های خود در اداره کل امور اداری و پشتیبانی در مدت زمان یک سال تصدی مسئولیت خود در این حوزه اعلام کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *