امکان مجدد انتخاب مناطق مصاحبه دکتری دانشگاه آزادفراهم شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد  گفت : نظر به درخواست مکرر داوطلبان و در راستای تکریم ارباب رجوع به اطلاع کلیه دعوت شدگان که موفق به ثبت انتخاب های خود در مناطق مصاحبه نشدند، می‌­رساند انتخاب مناطق مصاحبه‌ دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه ۲۰ تیر )  آغاز و تا ساعت ۲۴  یکشنبه ۲۴ تیر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان برای انتخاب محل مصاحبه می بایست با مراجعه به سامانه مذکور  منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر داوطلبی از ۴۰ رشته/ محل انتخابی خود در ۱۵ رشته /محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این ۱۵ رشته/ محل مثلا در ۵ منطقه آمایشی دانشگاه آزاد واقع شده اند،داوطلب مذکور می بایست با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر۵  منطقه یا تعدادی از آنها اقدام نمایند. برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان می بایست یک حق ثبت نام پرداخت نمایند.

شاهانی اضافه کرد: داوطلبان شرکت کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت نام عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه وتصویرکارت ملی را در سایت آپلود کرده اند، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی(موقت یا دائم) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود نمایند. همچنین داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند می بایست عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگزاری نمایند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: این زمان دیگر به هیچ وجه قابل تمدید نیست و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *