نشریه دانشجویی باید در حوزه انقلاب و اسلام، ارزشی و اخلاق‌مدار باشد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در آیین افتتاح نخستین دوره تخصصی نشریات دانشجویی و روزنامه‌نگاری دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: دانشجویان باید فهم و تحلیل سیاسی داشته باشند.

وی با ابراز تأسف از اینکه امروزه تشکل‌ها، کانون‌ها و نشریات با ضعف تحلیل مواجه هستند، اظهار داشت: قدرت تحلیل‌کردن، آموزش و علم می‌خواهد و هدف از برگزاری این دوره نیز همین موضوع مهم است.

نصیری با بیان اینکه دشمن درصدد است در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، مردم را از انقلاب نا امید کند از فعالان نشریات دانشجویی خواست مطالب امیدوارکننده در نشریات خود منتشر کنند تا مردم نسبت به آینده نا امید و مأیوس نشوند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، مطالبه‌گری را یکی از شعارهای این گردهمایی عنوان کرد و گفت: نشریه دانشجویی باید در حوزه انقلاب و اسلام، ارزشی و اخلاق‌مدار باشد و با مطالبه‌گری درست از انقلاب و رهبری دفاع و مقابل مفاسد بایستد.

وی نخستین دوره تخصصی نشریات دانشجویی و روزنامه‌نگاری دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور را دوره‌ محتوایی مناسب دانست و از دانشجویان خواست تا با غنیمت‌دانستن آن، دست به فعالیت‌های جدید و بدون هزینه ولی با تأثیرگذاری بالا بزنند.

نخستین دوره تخصصی، آموزشی و بصیرتی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حدود ۴۰۰ نفر از دانشجویان برگزیده از سراسر کشور از سوم تا هفتم شهریور جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *