برنامه‌ریزی ویژه برای ایجاد امید و افزایش نشاط و شادی در دانشگاه علم و صنعت

افشین شریعت مهیمنی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس در پاسخ به سؤالی درباره تأکید وزارت علوم در سال تحصیلی دانشگاه‌ها مبنی بر ایجاد امید و افزایش نشاط در آموزش عالی و اقدامات این دانشگاه در این باره گفت: دانشگاه علم و صنعت در همین راستا با آنکه مشکلات مالی داشت اما توانست دانشجویان جدیدالورود خود را به سفر زیارتی ۴ روزه مشهد مقدس که اهداف آموزشی و فرهنگی در بر داشته ببرد.

وی با بیان اینکه استقبال خوبی برای ثبت نام در اردوی مشهد از سوی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علم و صنعت صورت گرفته است، افزود: بیش از ۹۰ درصد دانشجویان شهرستانی و همچنین ۵۰درصد دانشجویان تهرانی از اردوی مشهد مقدس استقبال کرده و با قطار به این سفر معنوی رفته‌اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت تصریح کرد: در اردوی سیاحتی و زیارتی مشهد مقدس دانشجویان این دانشگاه علاوه بر زیارت امام هشتم شناخت بهتری از خود، دوستان و محیط دانشگاه علم و صنعت به دست می‌آوردند.

وی در پایان گفت: اقدامات دیگری از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت برای ایجاد امید و افزایش نشاط و شادی در دانشگاه برنامه‌ریزی شده که در طول سال تحصیلی جاری اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *